Яку презумпцію щодо володіння майном закріплено у ЦК України?

Фактичне володіння майном вважається правомірним, якщо інше не випливає із закону або не встановлено рішенням суду. (ч.3 ст. 397 ЦК)

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: