Протягом якого часу з моменту набуття громадянства України іноземець повинен подати документ про припинення громадянства (підданства) іншої держави до органу, що видав йому тимчасове посвідчення громадянина України?

протягом двох років (абз.12 ст.1 ЗУ «Про громадянство України».